Saturday, 3 September 2011

Dijitürk İptali Nasıl Yapılır?


Merhaba Segili Dijitürk magduru arkadaşlar..

Dijitürk kullanıyorsunuz ve nasıl iptal edeceğinizi bilmiyormusunuz?

Size benim cektediğim çileyi cekmemeniz icin aşamalı olarak anlatmaya calısacagım.

Önce 0212 473 73 73 dijitürk numarasını aradınız..

Müşteri hizmetlerini sabah aradıysanız müşteri temsilcisi ancak öglen karsınıza cıkıyor. Dünyanın en yavas müşteri hizmetleri dijitürk seçilebilir.

Uzun ve uzun bir bekleyişten sonra karsınıza canlı br kul cıkıyor. Onlarada yazık akşama kadar ekmek parası icin cabalıyorlar her arayandan ayrı bir fırca yiyorlar.

Kibar konusmanın artından iptal sebebinizi sorduklarında ne cevap verirseniz verin sizleri diksiyonu düzgün bir sekilde etkilemeye calısan ve hep aynı cevapları sıralıyorlar.

Olmadı yemediyse size ücretsiz bir kaç paket önerisinde bulunucaklar..

Oda olmadıysa ve sizde konusmanızı sertlestirdiyseniz yapıcak bisey kalmadıysa artık iptal icin gerekli evrakları sizlere sıralıyorlar.

Diğer baslıkta gerekli belgeler ve cihazı veya kartı vermelimiyim konularında yardımcı olacagım..

3 comments:

  1. evet aynen öy çok doğru yazmışsınız tebrik ederim...

    ReplyDelete

  2. Dijitürk müşteri kayıt ederken müşteriye gösterdiği kolaylığı, müşteriler üyelikten ayrılırken de göstermediği müddetçe Türkiye'nin Saygın bir yayın Kuruluşu olamaz // bir müşteri ayrılmak istiyorsa müşteri hizmetlerini araması tüketici kanununa göre yeterli , ben buna rağmen mail attım. Kabuk etmeyip ha bire bana fatura yollayınca Çankaya kaymakamlığı TÜKETICI HAKEM HEYETINE başvurdum ve haklı bulundum , örnek karar elimde isteyenler e mail atarım ... erolozer@ttmail.com

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete